Aktualności

Promocja świąteczna w inwestycji Częstochowska 110

Czas na przedświąteczną promocję! Mieszkanie AII o powierzchni 88,41 m2 w cenie 579.000 zł brutto.

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

W najbliższą sobotę i niedzielę 24-25 września odbędą się Targi Mieszkań i Domów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr G2.

„Dom – Dobry wybór” – odc. 5

„Dom – Dobry wybór” – przed Wami odcinek piąty naszego cyklu, w którym podpowiadamy, jak bezpiecznie zrealizować marzenie o własnym domu lub mieszkaniu.

„Dom – Dobry wybór” – odc. 4

Obejrzyjcie kolejny odcinek naszego cyklu filmów pt. „Dom – Dobry wybór”, w których podpowiadamy jak bezpiecznie spełnić marzenia o własnym domu czy mieszkaniu.

„Dom – Dobry wybór” – odc. 3

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka serii filmów pt. „Dom – Dobry wybór”. Tym razem poruszamy temat wykończenia pod klucz – jakie są zalety i jakie wady takiego rozwiązania?

„Dom – Dobry wybór” – odc. 2

Już jest! Drugi odcinek naszego cyklu filmów pt. „Dom – Dobry wybór”.

„Dom – Dobry wybór” – odc. 1

Przed Wami odcinek premierowy cyklu filmów, w których podpowiadamy, jak bezpiecznie spełnić marzenia o własnym domu lub mieszkaniu. Zapraszamy do oglądania.

„Dom – Dobry wybór” – cykl programów

Już w przyszłym tygodniu premiera pierwszego odcinka cyklu programów „Dom – Dobry wybór”.

Życzenia świąteczne

Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei i spokoju!

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

Zapraszamy na organizowane przez mieszkaniowi.pl Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się już w najbliższy weekend w Poznaniu!

Rozpoczęliśmy współpracę z marką Regalia

Regalia Polska Manufaktura to producent mebli, który specjalizuje się w wykonywaniu mebli ze starego drewna i metalu z odzysku.

Z wizytą w Winnicy Dolina Samy Jankowice

W niedalekiej okolicy naszego Osiedla znajduje się najprawdziwsza winnica. Dolina Samy Winnica Jankowice to magiczne, rodzinne miejsce, zajmujące się produkcją regionalnego wina.

Nowa inwestycja w Kaliszu

Na Częstochowskiej 110 praca wre. Budynki naszej najnowszej inwestycji w Kaliszu zaczynają pnąć się ku górze. Budowa rozpoczęta w lipcu nabiera kształtów. Sprzyjająca pogoda sprawia, że prace odbywają się zgodnie z planem.

PVE Polska – nasz nowy Partner

Partnerem Novum Plus sp. z o.o. została firma PVE Polska sp. z o.o. Głównym obszarem jej działalności jest kompleksowa obsługa inwestycji fotowoltaicznych: doradztwo, projektowanie, montaż i serwis.

Osiągnięcia sportowe Kornelii Smury

Dla wspieranej przez nas Kornelii Smury, zawodniczki KS Jumping Events, ubiegły rok był kolejnym krokiem w sportowym rozwoju i kontynuacją udanej passy.

Targi Mieszkań i Domów

Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska podczas Targów Mieszkań i Domów. Wierzymy, że z wieloma napotkanymi osobami przyjdzie nam się jeszcze zobaczyć! Kto wie, może podczas spaceru ulicami Osiedla Rozalin.

Zawodnicy drużyny biegowej Osiedla Rozalin nie próżnują!

29 sierpnia w Międzychodzie Tomasz Ostajewski zameldował się na 3. miejscu Biegu Europejskiego w Krainie 100 Jezior!

Wspieramy młodych sportowców

Kornelia Smura, wspierana przez nas zawodniczka KS Jumping Events Poznań, otrzymała nominację do kadry Polskiego Związku Jeździeckiego na rok 2020 w konkurencji – skoki przez przeszkody. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Osiedle Rozalin – lokale usługowe

Już wkrótce na Osiedlu Rozalin ruszą nowe lokale usługowe. Jako pierwsza otwarta zostanie piekarnia-cukiernia.

Osiedle Rozalin – ostatnie mieszkania z ogrodem

Nasze mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozostały obecnie jedynie 4 dwupoziomowe lokale o pow. 89,5 mkw. z ogrodem.

Osiedle Łopianowa Łąki na finiszu

Prace przy budowie Osiedla Łopianowa Łąki wchodzą w ostatni etap. Cieszymy się, że już wkrótce w nowych domach zamieszkają szczęśliwe rodziny.

Osiedle Rozalin – inwestycja Novum Plus sp. z o.o.

W związku z docierającymi do nas informacjami na temat kojarzenia lub utożsamiania pobliskiej inwestycji Słoneczniki firmy Covador z naszym Osiedlem (zaznaczonej na zdjęciu), podkreślamy, iż Osiedle Rozalin jest wyłączną inwestycją firmy Novum Plus sp. z o.o. i nie ma żadnego związku z ww. projektem deweloperskim.

Olimpijskie zaproszenie na piknik i bieg „Jagodowo na Sportowo”

Michał Bartoszak, wielokrotny Mistrz Polski w biegach długich, Olimpijczyk z Aten, 3-krotny uczestnik Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce zaprasza na piknik rodzinny i bieg charytatywny „Jagodowo na Sportowo”.

Wspieramy młodych sportowców

Nasza sympatia do jeździectwa nieustannie się rozwija, a my cieszymy się, iż możemy wspierać kariery obiecujących sportowców!

V edycja Rozalińskiej 13-tki za nami

Rozalińska 13-tka, czyli bieg na dystansie 13 kilometrów prowadzący malowniczą trasą wokół Jeziora Lusowskiego, odbył się już po raz piąty. Na liście startowej zawodów znalazło się 333 biegaczy, co czyni tegoroczną edycję rekordową pod kątem frekwencji spośród wszystkich dotychczasowych.

Strefa Rodzinna Novum Plus na Biegu Lwa

Również w tym roku byliśmy partnerem Biegu Lwa. Dziękujemy wszystkim, którzy w miniony weekend odwiedzili naszą Strefę Rodzinną i skorzystali z przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcji.

Novum Plus na Biegu Lwa

Dziękujemy za liczne odwiedziny na naszym stoisku w strefie Expo podczas Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym.

Rozalińska 13-tka 2018

W sobotę 19 maja odbyła się czwarta edycja biegu Rozalińska 13-tka, który od samego początku gromadzi na Osiedlu Rozalin w Lusówku biegaczy z całej Wielkopolski. Już drugi rok z rzędu na długo przed zawodami osiągnięty został limit zapisów zarówno w biegu głównym, jak i w kategoriach dziecięcych.

Novum Plus – „Najlepsze w Polsce”

Podczas Gali XXVIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best In Poland” deweloper naszego osiedla, firma Novum Plus, otrzymała Certyfikat „Najlepsze w Polsce” – „The Best In Poland”.

Nasi biegacze z doskonałymi wynikami na maratonie i półmaratonie w Toruniu

Drużyna Osiedla Rozalin pokazała, że nawet Orkan „Grzegorz” nie jest w stanie zatrzymać jej przed osiągnięciem doskonałych rezultatów biegowych. Gratulujemy!

Targi Mieszkaniowe Jesień 2017

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez mieszkaniowi.pl.

VI Towarzyskie Zawody Jeździeckie pod patronatem Osiedla Rozalin

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Zawodów Jeździeckich

Osiedle Rozalin na Biegu Lwa

„Baw się i pięknie mieszkaj” – pod takim hasłem funkcjonowało nasze stoisko podczas Biegu Lwa.

Rozalińska 13-tka 2017 – zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie do udziału w III edycji biegu Rozalińska 13-tka, który odbędzie się w Lusówku 3 czerwca 2017 r. 

Rozalin Fitness Challenge 2017

Nasze osiedle jest FIT! Rozalin Fitness Challenge 2017 to cykl spotkań odbywających się na naszym osiedlu, w których udział mogą wziąć wszyscy, chcący zadbać o dobrą formę!

Drużyna Osiedla Rozalin z kolejnymi sukcesami

O przygodzie z bieganiem i tajemnicach biegowych sukcesów rozmawiamy z Tomaszem Ostajewskim, kapitanem drużyny Osiedla Rozalin.Jak to się wszystko zaczęło? Kiedy i jak rozpocząłeś przygodę z bieganiem i jak powstała drużyna Osiedla Rozalin?

Targi mieszkaniowe 13-14 lutego 2016

Nasze osiedle na targach mieszkaniowych w Poznaniu. Zapraszamy do obejrzenia relacji w Telewizji WTK.