Nowa inwestycja w Kaliszu

Na Częstochowskiej 110 praca wre. Budynki naszej najnowszej inwestycji w Kaliszu zaczynają pnąć się ku górze. Budowa rozpoczęta w lipcu nabiera kształtów. Sprzyjająca pogoda sprawia, że prace odbywają się zgodnie z planem.

Przypomnijmy – Częstochowska 110 to nowoczesna inwestycja wpasowana w istniejącą zabudowę jednorodzinną, w której dominują przestronne ogrody.
Do jej najważniejszych atutów należy zaliczyć niewielką odległość od centrum Kalisza, łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury oraz różnorodnych punktów handlowo-usługowych. Bliskość terenów rekreacyjnych nad rzeką Prosną to kolejny, lecz nie ostatni pozytywny wyróżnik lokalizacji.

Obecnie gruntownie remontowana ul. Częstochowska zapewni komfortowe połączenie z centrum miasta, jak i Trasą Bursztynową. Realizowany projekt będzie miał kameralny charakter – przewiduje zabudowę jednorodzinną szeregową z dwoma lokalami w każdym budynku.

Wybudowanych zostanie 5 budynków po 2 lokale, razem 10 mieszkań. Lokale o pow. od 61 do 80 mkw. będą umiejscowione na parterze lub na piętrze.

Każdy będzie dysponował ogródkiem o pow. od ok. 40 do ok. 160 mkw. lub tarasem od ok. 11 do ok. 13 mkw. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni między innymi ogrodzony teren z bramą na pilota i furtką z domofonem.

Planowany termin oddania inwestycji to wrzesień 2022 r.